Sadece Konya İçi 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Eve Teslim.
TÜM KATEGORİLER
Diğer Kategoriler Daha Az Göster

Cart

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

Seçgetirsin.com iki farklı dağıtım biçimi ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

1. Seçgetirsin.com Eve Teslim

Konya’da şimdilik Merkez ilçelerde sunduğumuz bu dağıtım biçimi ile secgetirsin.com’dan satın alacağınız ürünleri aynı gün içinde hazırlıyor, kendi dağıtım araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile ev / işyerlerinize teslim ediyoruz. Bunun için 100 TL ve üzerinde sipariş vermeniz yeterlidir. Üstelik lansman döneminde 100 TL üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti almıyoruz.

  • 15:00 – 19:00 Arası

Seçgetirelim Eve Teslim siparişleriniz için ödemelerinizi en üst seviyede güvenliğe sahip sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Online yapabileceğiniz gibi, Ev / İşyerinizde teslimat sırasında Kredi Kartı ya da Nakit ile de yapabilirsiniz.

2. Kargo Gönderisi

Seçgetirelim Eve Teslim / Mağazadan Teslim kapsamı dışında yer alan bölgeler için Anlaşmalı ve İndirimli Kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız. 

Kargo ile gönderi kapsamında sipariş ödemelerinizi en üst seviyede güvenliğe sahip sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Online olarak yapabilirsiniz. 

Kargo ile 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti almıyoruz ! (Bazı ürünler için, alışverişlere ek kargo ücreti yansıtma hakkımızı saklı tutarız.)