Sadece Konya İçi 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Eve Teslim.
TÜM KATEGORİLER
Diğer Kategoriler Daha Az Göster

Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığım ürünün nasıl kolay bulabilirim ?

Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, ana sayfa üstündeki “Arama ” alanı yardımıyla ürünün ismini ya da markasını yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi adet/kg. girdikten sonra sepete ekle butonuyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Nasıl sipariş oluşturabilirim ?

Ana sayfada yer alan “Kategoriler” menüsüne tıklayarak kategori kategori ürünleri gezinebilir ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz.Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce”Sepet Özetiniz”butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilir, “Alışveriş sepetiniz” sayfasının altında var ise “Fırsat Ürünleri” ni sepetinize ekleyebilirsiniz. “Alışverişi Tamamla”butonuyla siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra, sipariş notunuz varsa ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilir, toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz. Sonrasında açılacak ekranda sipariş ettiğiniz ürünlerin listesini, ödeyeceğiniz tutarı, teslimat ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu ekran aynı zamanda Seç Market Online üyelik bilgilerinizde kayıtlı e-mail adresinize de mail olarak ulaştırılacaktır.

Stok Durumu ve Alternatif Ürün Belirleme

Sipariş oluşturma esnasında mağaza stoklarında bulunan ancak siparişinizin teslim edilme süresi içinde mağazada tükenen ürünler olabilir. Siparişinizi tamamlama işlemine geçtiğinizde alternatif ürün tercihi için

  •  Alternatifi benim yerime siz seçin.
  •  Alternatif istemiyorum.
  •  Alternatif için beni arayın. 

gibi “Sipariş Notu” girebilirsiniz.

Siparişin Onaylanması

Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, oluşturduğunuz siparişiniz sipariş numaranız ve sipariş bilgilerinizle beraber Sanal Market ekibimize ulaşmakta ve ekibimiz tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır.

Saat kaça kadar sipariş verebilirim ?

Her gün akşam saat 16.00’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün teslim edilir.

19:01’den sonra verilen siparişler ertesi gün 15.00’ dan sonra, gün içinde teslim edilir.

Minimum sipariş tutarı ve teslimat ücreti ne kadar ?

Seçgetirsin.com’da minimum sipariş tutarı 100 TL’dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

75 TL – 100 TL arası 4,99 TL (KDV Dahil)

100.00 TL ve üzeri ücretsiz teslimat yapılır.

Seçmarket.com’dan oluşturduğunuz siparişiniz, Seçgetirsin.com ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Seçgetirsin.com ekibi tarafından teslim edilir.

Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.

Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.